Prázdninový provoz

 
 

 

 

                                              

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

2018/2019

 

Vážení rodiče,

 

prázdninový provoz pro děti zaměstnaných rodičů je v městské části Bohunice ve školním roce 2018/2019 zajištěn v těchto termínech:.............

 

Podrobné informace

Žádost o přijetí na prázdninový provoz, spolu s Evidenčním listem dítěte, si vyzvedněte od......  ve třídě a vyplněné odevzdejte ředitelkám příslušných mateřských škol, kde požadujete náhradní umístění. Na každou požadovanou mateřskou školu musíte podat samostatnou "'Žádost o přijetí" a originál "Evidenčního listu" ve středu ....

 

Rozhodnutí o přijetí / nepřijetí odbržíte ve své třídě od učitelky v týdnu od  současně obdržíte složenky na úhradu školného a stravného, které musí být uhrazeny před nástupem dítěte do požadované mateřské školy.

Pouze v MŠ Vedlejší si "Rozhodnutí" vyzvedněte osobně u ředitelky MŠ v pondělí ....hodin, zde také obdržíte informace k platbám. 

Nebude-li Vaše dítě kmenovou školu o prázdninách navštěvovat, nezapomeňte své dítě v MŠ písemně odhlásit, a to do pátku......  (formuláře si vyzvedněte u učitelek ve třídě).

 Ředitelka každé MŠ bude přijímat na prázdninový provoz děti z jiných mateřských škol dle Kritérií, a to do výše kapacity MŠ.

Kritéria:

  1. děti zaměstnaných rodičů přijatého do ostatních MŠ MČ Bohunice

Vzhledem k nižší kapacitě MŠ Vedlejší bude na této MŠ o přijetí dítěte rozhodovat pořadí podaných žádostí.

 

Simona Ulbrichová, ředitelka MŠ

 

TOPlist